متن دلخواه خود را اینجا بنویسید
  • 02122366650
  • 22366649 021

سفید کردن دندانها با بلیچینگ و لمینت در سعادت اباد

بهترین دندانپزشکی سفیدید دندانها

سفید کردن طبیعی دندان ها در دندانپزشکی دکتر سید محسنی

سفید کردن دندان ها به روش های مختلفی در کلینیک دندانپزشکی صورت میپذیرد یکی از راه ا بلیچینگ  یعنی استفاده از مواد شیمیایی قوی برای سفید کردن دندان که به دو روش خانگی و در داخل مطب دندانپزشکی صورت میگیرد.

روش بعدی برای سفیدی دندان ها استفاده از لمینت یا کامپوزیت میباشد.

 

این دو روش با وارد کردن جسم خارجی و چسباندن آن روی دندان باعث سفید شدن دندان ها میشود البته این روش فقط به افرادی توصیه میشود که دندان های نامرتب و زردی دارند که نمیخواهند ارتودنسی انجام دهند پس از لمینت و کامپوزیت برای سفیدی دندان ها استفاده میشود.

قبل و بعد از سفیدی دندان ها در کلینیک دندانپزشکی سعادت اباد


لیمینت

کامپوزیت

بلیچینگ و جرم گیری

فیلم لمینت و کامپوزیت

فیلم بلیچینگ

معاینه و ویزیت

رایگان

بلیچینگ دندان

300 هزارتومان

Includes Full Mouth Cleaning

جرم گیری

150 هزار تومان

لمینت و کامپوزیت

400-70 هزار تومان

هر واحد

مدت زمان ماندگاری

مدت زمان ماندگاری لمینت بسیار زیاد است تنها باید هر 3 ماه برای تنظیم مجدد دندانها به دندانپزشک مراجعه کنید. البته این طول عمر بستگی به جنس استفاده شده در لمینت و کامپوزیت نیز دارند که در صورت استفاده از جنس خوب تا سالیان دراز عمر میکنند.

بلیچینگ طول عمر متوسط دارد و به طور معمول تا 6 ماه ماندگاری دارد و بعد از 6 ماه دوباره باید برای سفید کردن دندان ها اقدام کرد البته هزینه بلیچینگ نسبت به لمینت باصرفه تر است


چه ضرر هایی دارد

بلیچینگ کمترین ضرر را نسبت به لمینت و کامپوزیت دارد. بلیچینگ روشی برای سفیدی دندان ها از مواد شیمیایی قوی استفاده میشود که تنها اسیب آن میتواند در صورت عدم مهارت پزشک با ترکیب مواد شیمیایی و لثه باعث سوزش شود که با استفاده از خمیر به شکل زیر از این امر جلوگیری میشود.

اما در روش سفیدی دندان ها لمینت و کامپوزیت به دلیل تراشیده شدن دندان ها دیگر نمیتوانید از لمینت و کامپوزیت استفاده نکنید و تا اخر عمر باید برای ترمیم آنها با سراغ دندان پزشکی بروید البته برای کسانی که دندان های نامنظم دارند بهترین گزینه لمینت و کامپوزیت است و کمی سختی را هم به جان میخرند

ادرس اینستاگرام دکتر سید محسنی

به روزترین مطالب دندانپزشکی

گرفتن وقت تلفنی

22366649

ساعت پاسخگویی

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

تهران سعادت آباد

شهرک غرب بلوار درختی خیابان حافظی نبش کوچه پرتو پلاک 29 طبقه همکف زنگ دندانپزشکی